Sibel Can'ın ve Hakan Ural,ın oğlu Engincan Ural boşanıyor.
45 günlük evliliği ihanetin bitirdiği iddia edildi.
Sibel Can ile Hakan Ural'ın oğulları Engincan Ural, Merve Kaya ile dünyaevine girmişti. 45 gün süren evlilik sona erdi, çift boşanma kararı aldı. Sebebiyle ilgili iddialar ise şoke etti.Ünlü şarkıcı Sibel Can ve oyuncu Hakan Ural’ın oğulları Engincan Ural, Merve Kaya 10 Ekim'de görkemli bir düğün ile dünyaevine girmişti. Bodrum’da gerçekleşen düğünde Sibel Can sahneye çıkarak oğlu ve gelini için şarkı söylemişti.

Evlilikleri henüz ikinci ayını doldurmayan çiçeği burnunda çiftin ayrılık kararı aldığı iddia edildi. TV100'de yer alan habere göre ikili 45 günlük evliliklerini sonlandırmaya karar verdi.

Çiftin aldığı ayrılık kararı magazin kulislerinde bomba etkisi yaratırken özellikle Sibel Can'ın bu karara çok üzüldüğü ifade edildi.

İkilinin ayrılığı ile ilgili ortaya atılan iddia ise herkesi şoke etti. 30 yaşındaki Engincan Ural'ın evliliğinin bitmesinin nedeni olarak ihanet gösterildi.

İddiaya göre Merve Kaya, Engincan Ural'ı aldattı, çift bu nedenle ayrılık kararı aldı. Çiftin bu iddialara ne diyeceği ise merak konusu oldu.