banner228

banner232

banner301

banner302

banner61

DOĞU AKDENİZ DOĞA ANAOKULU-İLKOKULU'NDA SATRANÇ ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİ

banner65

banner215
Eğitim 24.05.2022, 16:53 24.05.2022, 17:20
DOĞU AKDENİZ DOĞA ANAOKULU-İLKOKULU'NDA SATRANÇ ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİ
banner216
banner4

Doğu Akdeniz Doğa Anaokul-İlkokulu Satranç Şenliği 20 Mayıs tarihinde gerçekleşti.

Şenlik kapsamında sınıf turnuvalarında birinci gelenler okul şampiyonası turnuvasında yarışarak ilk 3’e girenler plaket kazandılar. Şampiyonayla eş zamanlı okulumuzun davetlisi olarak simültane gösterisi yapan Fide Master Yamaç Samani, çocuklar arasında ayrı bir sevinç yarattı. Gün boyunca çeşitli etkinliklerin yer aldığı şenlikte anaokulu öğrencileri satranç şarkıları ile renk kattılar. Çeşitli standlardan alışveriş yapan öğrencilerimiz 1.Sınıfların bahçe satrancı gösterilerini de izlemeyi ihmal etmediler. Satranç Şenliği 2. 3. 4. ve 5.sınıfların ödül töreni ile son buldu.

Sınıf Turnuvaları, Okul Şampiyonası ve Simültane de dereceye giren sporcularımız

Simültane:

Salih Efe Kızılkaya

Elay Öztüren

Aras Bulut Özmut

Kıvanç Potak

Okul Şampiyonası

1. İsmail Eren Midem

2.Denis Potapov

3.Deniz İsmail Çiçek

DOĞA İLKOKULU 2. DÖNEM DERECEYE GİRENLER;

2 BEYAZ

1.ENVER EYMEN YERLİ

1.ASİL ULUDAĞ

2.KAREL MAMALI

2.EYLÜL İŞÇİOĞLU

3.MİRA ECRİN GÖREN

EN İYİ KIZ: YALKIN CAN

2 KIRMIZI

1.ONUR ARINŞAN

2.YANKI MEHMET YELKANAT

2. EDGAR VAN DEN BERGE

3.DİRAN GÖZEL

KIZLAR:

1.MİRA GÖNDERMEZ

1. DURU DEVRAN

2 MAVİ

1.MEHMET EFE KÜÇÜK

2.ADA ADALIER

2.ASİL DOĞRU

3.MEHMET NECATİ ÇETİNKAYALI

EN İYİ KIZ:

GAYE GÜNGÖREN

KAYLA KAYALP

2 SARI

1.OZAN ARCA ÖZTÜRK

2.HASAN KUSET

2.ARCEM GÜNALP

3.SONER TAHSİN GÜDER

3.İSMAİL MERT KELEŞ

EN İYİ KIZ:

İZEM ÖZEVRİM

MİRA ALTIN NURSAL

MERYEM ERUSTA

2 TURUNCU

1.MEHMET TAN KARATEPE

2.DAMİR İNCE

2.ASMİN SOYKALAN

2.ARAS BOŞNAK

3.KAAN ÖZEFE

3.AZİZ KAVAZ

EN İYİ KIZ:

SEMA BEREN DOLMACI

AYSEL TOROSLU

3 BEYAZ

1.MUSTAFA OFLAZ

2.AHMET EVGİNEL

3.DORA ERGİN

3.AYAZ ABU HAWILA

3.NEHİR ESENDAĞ

EN İYİ KIZ:

TANEM GÜÇVER

SU BOĞAÇ

3 KIRMIZI

1.EFE TOPPINAR

2.SÜLEYMAN EGE GÖKDEL

2.GÜNEŞ ERGİN

3.ARAS KAYALILAR

EN İYİ KIZ: MELİSA ŞAHİN

3 MAVİ

1.ALYA KARATEPE

2.ARAS BULUT ÖZMUT

2.ELAY ÖZTÜREN

3.KEMAL KONT

EN İYİ KIZ:

MELİN ÇEBİ

KAYRA KAYALAR

3 SARI

1.LAL DURU EKŞİCİ

2.KADEM KURT

3.MARİS ÖZCANOĞLU

3.KUZEY UĞUR KOYUNCU

3.EGE KANAT

EN İYİ KIZ:

DEFNE OĞUZ

3 TURUNCU

1.DENİZ İSMAİL ÇİÇEK

2.ASLİN DÖVEÇ

2.RÜZGAR ALPSOLEY

2.SALİH EFE KIZILKAYA

3.DENİZ ELİDEMİR

3.DENİZ ER

3.ARTUN İNAMLIK

EN İYİ KIZ:

1.BADE DOĞRUEL

1.YAĞMUR YOLSAL

1.GÜNAY KANDEMİR

4 BEYAZ

1.SERDAR REŞAT KURUÇ

2.BAHAR KILIÇ

2.MAKAN ORAN

3.TAYLAN HADLOW

EN İYİ KIZ: ISABELLA MAUKAYEVA

4KIRMIZI

1.DORUK PEKRİOĞLU

2.GÖKTAN MEDİH

2.DENİZ SAYINER

2.ATLAS ÖMEROĞLU

3.AREL CEMAL DİKERMAN

EN İYİ KIZ:  DOĞA CANNUR

4MAVİ

1.MUSTAFA AKBALLI

1.KIVANÇ POTAK

2.EMİRHAN KILIÇARSLAN

3.İBRAHİM NOYAN

3.KAREL AKBORA

3.ÇINAR GENÇ

EN İYİ KIZ: AZRA NEVGÜL DOĞRUYOL

4SARI

1.ESMA DENİZ SENCER

2.YAĞMUR SARIYAR

2.ALİ CANEL MİDEM

3.ELVİN SEVER

3.İBAT AKIN

EN İYİ KIZ: DARIA ZARUDNIJCAIA

4TURUNCU

1.MEHMET GÖNDERMEZ

2.TÜRKAN ALGÜL

3.ONUR ALTUNTAŞ

EN İYİ KIZ:

EMREN ERTOL

ELVİN ALTUNTAŞ

5BEYAZ

1.ÖMER SELİM GÜLTEKİN

1.MUSAB AKİF YÖRÜK

1.ÇAĞAN TOKMAK

2.BERK SARI

3.ABDULKHAFIZ ABYLAIK HAUNILY

EN İYİ KIZ: KARINA ODHOROZHENKO

5KIRMIZI

1.DENIS POTAPOV

2.MUHAMMED ALİ TEK

2.ZEYNAL EFE ŞAHİN

2.HALİT MAMALI

2.AREL BARKINAY

3.MASAL ERTOPRAK

EN İYİ KIZ: AZRA GÖKSAN

5MAVİ

1.İSMAİL EREN MİDEM

2.MEHMET ERİŞEN

2.OSMAN ATAÖZ

3.İSMAİL BERK KODAK

3.MERİÇ HACIMUSTAFA

3.SALİH BATU NURSAL

3.METİN ALTUNÇ

EN İYİ KIZ: SEMRA DEVİN HASİPOĞLU

5SARI

1.ELİF ECEM ÇAKAR

2.YİĞİTHAN OĞUZ

2.DORUK GÜNCEL

3.EMİR EFE ORÇAM

EN İYİ KIZ:

ECRİN ADA TUĞLU

ERVA BETÜL GÜDER

5TURUNCU

1.EFE DİNÇ

1.AREN HOCANIN

2.MUSTAFA CAN

2.HALİT PAŞA

3.ADEN YILDIZ

EN İYİ KIZ: NİL DAĞLI

banner60
Yorumlar (0)
banner303
banner191
banner194
28
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Mağusa Türk Gücü 30 69
2. Merit Alsancak Yeşilova SK 30 51
3. Doğan Türk Birliği 30 51
4. Yenicami AK 30 50
5. Lefke TSK 30 50
6. Gönyeli SK 30 50
7. Mesarya SK 30 49
8. Cihangir GSK 30 48
9. Yonpaş Dumlupınar TSK 30 48
10. Küçük Kaymaklı TSK 30 42
11. Göçmenköy İYSK 30 39
12. Türk Ocağı Limasol 30 39
13. Hamitköy ŞHSK 30 35
14. Baf Ülkü Yurdu 30 22
15. Binatlı YSK 30 16
16. Girne Halk Evi 30 6
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
banner196
banner197
banner199