banner4

BAKAN OĞUZ YEDİDALGA ASKERİ LİMANI'NDAKİ GELİŞMEYİ DEĞERLENDİRDİ

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz...

banner60
BAKAN OĞUZ YEDİDALGA ASKERİ LİMANI'NDAKİ GELİŞMEYİ DEĞERLENDİRDİ
banner61
banner62
banner63

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Yedidalga’da Şehit Salih Hüseyin askeri limanın iyileştirilmesi ilgili yürütülen çalışmaları inceledi.Bakanlık açıklamasına göre geçtiğimiz ay limanı ziyaret eden Bakan Oğuz, söz konusu limanın iyileştirilme çalışmalarının en erken zamanda başlatılması yönünde talimat vermişti.
Bakan Oğuz’a incelemeler sırasında, Sahil Güvenlik Komutanı Mehmet Sevgüm, Hayvancılık Dairesi Müdürü Gönen Vurana, Patlayıcı Maddeler Müfettişi Ali Akgürcü, Bakanlık yetkilileri ve Yedidalga Balıkçılar Birliği üyeleri eşlik etti.

Bakan Oğuz, limana ziyaretinde, limanda son gelinen aşamayı yetkililerle birlikte değerlendirdi. Bakan Oğuz, limanın iyileştirilmesi çalışmalarını yakından takip ettiğini, önümüzdeki günlerde de son durumu görmek için yeniden limana geleceğini belirtti.

OĞUZ: “BALIKÇILARIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Bakan Oğuz, her zaman balıkçıların yanında olduklarını söyleyerek, balıkçılıkla ilgili tüzükleri, mevzuat ve yasal düzenlemeleri yaparak, sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti.
Balıkçılık sektörünü cazip hale getirmek istediklerini anlatan Bakan Oğuz, bu doğrultuda planlamaların hazırlandığını, gerek teşviklendirme gerekse altyapı konularında yardımların yapılacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 15:45
banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER