banner4

DAÜ REKTÖRÜ HOCANIN’DAN DP GENEL BAŞKANI ATAOĞLU’NA ZİYARET

banner60
DAÜ REKTÖRÜ HOCANIN’DAN DP GENEL BAŞKANI ATAOĞLU’NA ZİYARET
banner61
banner62
banner63

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, göreve yeni gelmesi dolayısıyla gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleri kapsamında 30 Haziran 2020 Salı günü, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Milletvekili Fikri Ataoğlu’nu ziyaret etti. 

DAÜ Rektörü Prof. Dr. Hocanın ziyarette yaptığı konuşmada DAÜ’nün KKTC’deki yükseköğretim alanının önemli bir kurumu olduğunu vurgulayarak, “Güçlü kurumsal yapısı ile DAÜ bu alanda denge unsurudur” şeklinde konuştu. Ataoğlu’na tüm dünyada yaşanan pandemi sürecinde üniversitede yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Prof. Dr. Hocanın, kabulden dolayı memnuniyetini ileterek, teşekkür etti.

Başkan Ataoğlu da görüşmede yaptığı konuşmada üniversite–kent bütünleşmesinin önemine vurgu yaparak, bu yöndeki çalışmalara destek verileceğinin altını çizdi ve DAÜ ile ilgili konularda meclis çatısı altında yapılacak çalışmalarda katkı koymaktan mutlu olacaklarını belirtti. Görüşme sonunda Rektör Prof. Dr. Hocanın tarafından DP Genel Başkanı Ataoğlu’na anı plaketi de takdim edildi. 

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER