banner4

DENKTAŞ, MOTOR SPORLARI KULÜBÜ BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Serdar Denktaş: “Eski bir rallici, yeni bir motorcu olarak her türlü motor sporunun sürücüye belli bir disiplini yansıttığını bilen biriyim” dedi.

banner60
DENKTAŞ, MOTOR SPORLARI KULÜBÜ BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
banner61
banner62
banner63

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Serdar Denktaş, Motor Sporları Kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi.

Basın Bürosundan yapılan açıklamaya göre Denktaş, burada yaptığı konuşmada: “Eski bir rallici, yeni bir motorcu olarak her türlü motor sporunun sürücüye belli bir disiplini yansıttığını bilen biriyim.” dedi.

Motor Sporları Birliğinin kurulma girişiminin kendisini mutlu ettiğini söyleyen Denktaş: “Motor sporlarını bırakıp siyasete yöneldikten sonra attığımız adımlarla gençlerin dünya ile de yarışabileceği bir standarda ulaşmasını sağlamış olduk” ifadelerini kullandı.

Kendisinin Gençlik ve Spor Bakanı olduğu dönemde, sadece imkanları sağladığını; ama esas meselenin, gençlerin bu imkanı kullanmak suretiyle yeteneklerini geliştirebilmesi olduğunu dile getiren Denktaş, bu durumun memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Gelecek dönemlerde ümidinin özel etaplar ve pistlerin daha da gelişmesi olduğunu kaydeden Denktaş, birliğin kurulmasının ardından Motor Sporları Konfederasyonu oluşmasını temenni etti.

Denktaş, seçilmesi halinde de her zaman motor sporuna emek verenler ile bir ada olmaya devam edeceğini ve desteğinin süreceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 15:05
banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner167
banner67
SIRADAKİ HABER