banner4

İLAÇLAMADA BİYOSİDAL ÜRÜNLER KULLANILIYOR

banner60
İLAÇLAMADA BİYOSİDAL ÜRÜNLER KULLANILIYOR
banner61
banner62
banner63

İnsan odaklı çalışan ve çevreye büyük önem veren İskele Belediyesi, İskele ve köylerinde sürekli olarak yürüttüğü, sivrisinek, karasinek ve haşerelere karşı ilaçlama faaliyetlerini, arttırdı. 
Halkın daha rahat bir yaşam sürmesi için belirli periyotlarda ilaçlama yapan İskele Belediyesi, fare, pire ve diğer haşerelerin artış göstermesi üzerine, İskele ve köylerinde bulunan mandıraları kapsayan ilaçlama çalışmasına başladı. 
İskele bölgesindeki mandıraların ilaçlanması ile başlayan çalışma, 17 köyde bulunan mandıra alanlarının ilaçlanması ile devam edecek. 
İskele Belediyesi, mandıra sahiplerinden, ilaçlama çalışmaları süresince, mandıralarının temizliğinin yapılmasını talep etti. 


 

İLAÇLAMADA BİYOSİDAL ÜRÜNLER KULLANILIYOR
Sivrisinek, karasinek, pire, kene, hamamböceği ve özellikle son zamanlarda artış gösteren farelere yönelik yürütülen ilaçlama çalışmasında kullanılan ilaçlar, sumitomo firmasının AB Biyosidal direktifindeki orijinal ürünlerden oluşmaktadır.
Biyosidal ürünler ise içerdikleri aktif madde ya da maddeler sayesinde zararlı olarak kabul edilen bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmalar, hamam böceği, kene, karasinek, sivrisinek gibi böcekler, fare ve sıçan gibi kemirgenler üzerinde kimyasal veya biyolojik etki göstermektedirler. 
 

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner167
banner67
SIRADAKİ HABER