banner4

TARHAN, CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR’A BU VEFALI DAVRANIŞINDAN VE ONU GÖRMEKTEN DUYDUĞU MUTLULUĞU DİLE GETİRDİ

banner60
TARHAN, CUMHURBAŞKANI ERSİN TATAR’A BU VEFALI DAVRANIŞINDAN VE ONU GÖRMEKTEN DUYDUĞU MUTLULUĞU DİLE GETİRDİ
banner61
banner62
banner63

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, rahmetli anneannesi Vildan Müftüzade’nin arkadaşı Kamuran Celal Tarhan’ı evinde ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Tatar, Halkın Sesi Gazetesi sahibi Mehmet Küçük’ün, Cumhurbaşkanlığı Binası’nda 1960'lı yıllarda çekilmiş olan ve rahmetli anneannesi Vildan Müftüzade, annesi Canev R. Tatar ve kendisinin de dört yaşında olduğu bir fotoğrafı kendisine iletmesi ile hayatta olduğunu öğrendiği Kamuran Celal’i evinde ziyaret etti. 
Dr. Fazıl Küçük’ün eşi Süheyla hanımın da çocukluk arkadaşı olan Kamuran Celal Tarhan, Cumhurbaşkanı Tatar’a anılarını anlatarak eski günleri yad etti.
Kamuran Celal Tarhan’ın, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a bu vefalı davranışından ve onu görmekten duyduğu mutluluğu dile getirirken oldukça duygulu anlar yaşandığı kaydedilen açıklamaya göre, güzel ve samimi bir sohbetin ardından Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kamuran hanıma çerçevelettiği fotoğrafı verdi ve vefat edenlere Allah’tan rahmet dileyerek en kısa süre içerisinde Kamuran hanımı Cumhurbaşkanlığı’nda ağırlamaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi. 
Fotoğrafta ayrıca rahmetli Süheyla Küçük, Pembe Turgut Küçük ve Ayten Derviş de yer alıyor.

banner65
banner167
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner117
banner171
banner173
banner174
banner177
banner67
SIRADAKİ HABER