banner228

banner232

banner320

banner301

banner231

banner302

banner61

UBP'NİN İLÇE ADAYLIKLARINA GİRMEK İÇİN REKOR BAŞVURU TAM 182 KİŞİ YARIŞACAK

banner65

banner215
Kıbrıs 16.10.2021, 10:34
UBP'NİN İLÇE ADAYLIKLARINA GİRMEK İÇİN REKOR BAŞVURU TAM 182 KİŞİ YARIŞACAK
banner216
banner4

Ulusal Birlik Partisi 22!nci Olağan Kurultay süreci devam ediyor. Girne İlçe Başkanlığı seçiminin ikinci turu yarın yapılacak. Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak seçimde geçen hafta birinci sırayı alan Bülent Kutay ile ikinci sırayı alan Cafer Barutcuzade yarışacaklar. Bu arada Ulusal Birlik Partisi Parti Meclisi, Denetleme ve Disiplin Kurulları için adaylık başvuru süresi bugün doldu. 70 kişilik ( 50 Genel +10 Kadın Kontenjanı +10-Genç ) Parti Meclisi üyeliği için 182 başvuru yapıldı.

Kura çekimi sonucu adayların sıraları şöyle belirlendi: LEFKOŞA: (Genel) 1 HAKAN FELLAHOĞLU 2 HÜSEYİN AYLANÇ 3 HALİL ESENDAĞLI 4 SAİT YALIZAT 5 HASAN AKYİĞİT 6 RAMADAN YİĞİTÇE 7 AHMET KESKİN 8 H.ATİLLA ÇETİN 9 HÜSEYİN KARDAN 10 MENTEŞ AYTAÇ 11 İBRAHİM BASRİ KUYUCUOĞLU 12 CEMAL ESEMEN 13 SÜREYYA GÜRSES 14 SELÇUK YÜRÜKOĞLU 15 MUSTAFA GÖÇER 16 AYDIN SOYER 17 MEHMET ÖZÇELİK 18 ORHAN TUĞBAY 19 MEVLÜT OSMANOĞLU 20 MEHMET AKTUNÇ 21 HASAN EŞAN 22 FAYSAL DAĞDELEN 23 İSMAİL KOFALI 24 MURAT DİNÇKUYUCU 25 HAYDAR GÜZELOĞLAN 26 FIRAT MERTTÜRK 27 ENGİN ÇALTIKUŞU 28 MUSTAFA ÇAVUŞOĞLU 29 TİMUÇİN BOĞA 30 NURCAN YARDIMCI 31 FİSUN ÖZSUN 32 NİDAİ SALİŞ 33 NUTKU KARSU 34 AHMET SAVAŞAN 35 ATA SATUR 36 HOSSAIN SHAHADAT 37 HÜSEYİN PAŞA 38 ALKAN BAYKENT 39 ERKAN EĞMEZ 40 AYDIN AMCA 41 AHMET AKBİL 42 HÜSEYİN BAYKAN 43 NEVZAT PİRGOT 44 KEMAL OKTAR 16 kişi Parti Meclisi’ne seçilecek. LEFKOŞA GENÇ KONTENJANI. 1 RIZA GÜL 2 MELİS MÜJDE 3 HALİL BAYKURT 4 AYSEL TÖRE 5 KEMAL ÖZEKMEKÇİ 6 SALİH HAFIZ 7 YUNUS CAHAN 8 ORHAN SÖNMEZER 3 kişi seçilecek LEFKOŞA KADIN KONTENJANI. 1 ÖZLEM BENDAŞAN 2 BATOVL PEYRAVİ 3 ÖZEN HÜRSES 4 ÖZLEM UZUN SEFER 5 SELİN CANDEMİR 6 AYDIN KIRMA 3 kişi seçilecek GAZİ MAĞUSA: ( Genel) 1 MEHMET EKŞİCİ 2 GÜRSEL UZUN 3 RASIM ERDOĞDULU 4 SALİH ASİL 5 HÜSEYİN DUVARCI 6 ERGİN TUĞAÇ 7 ERDOĞAN ÖZKAN 8 NUSHET İLKTUĞ 9 ÖZGÜR DEDEOĞLU 10 DİLAVER BİLGEN 11 AHMET DİNÇER 12 ÜMİT ÇAĞLIYAN 13 İBRAHİM KALE 14 MEHMET ŞAH 15 ÇELEN OBEN 16 HİLMİ ÖZTEMİZ 17 HALİL ERGENEKON 18 ALPAY ORHAN GÜVENLİER 19 ENVER BAYRAMOĞULLARI 20 CEMAL OĞUR 21 HÜSEYİN OLGUNAY 22 ERDAL ÖZATA 23 HASAN ONALT 24 İSMAİL ÖZER 25 KADİR AKAR 26 SENAR KORELİ 27 ÖMER KÖSE 28 HÜSEYİN KUSETOĞULLARI 29 YENAL GARABLİ 30 OĞUZ KADİROĞLU 31 CENGİZ GÜMÜŞATAM 32 ZİYA KASIM 33 HALDUN DOLU 34 İLTER TEKBIYIK 35 ORAY HASAN SALLAKOĞULLARI 36 MEHMET İPEK 37 HALİL ERDOĞUŞ 38 ENVER DOYGUNEL 39 RAŞİT ŞAH 40 ERDAŞ KURUÇ 41 HASAN PAKSOY ( 13 kişi seçilecek) GAZİMAĞUSA İLÇESİ KADIN KONTENJANI 1-ALİYE BİLAL 2-SELCAN ORUÇ 3-ELİF ABİÇ 4-CEMALİYE AKTUNÇLAR 5-NERİMAN KAŞİF 6-FERİDE ALTUNSOY 7-HAMİDE TOPÇU ABAT 8-HANİFE HANDAN İŞLEK 9-ZEKİYE ASLANSES 10-CANSEV BATIRAY ( 3 kişi seçilecek) GAZİMAĞUSA İLÇESİ GENÇLİK KONTENJANI 1 FİKRET GÜNÖZGER 2 MEHMET TOPÇU 3 MURAT UZUN 4 TOLGA YAVUZ 5 MEHMET TAŞKIRANLAR ( 3 kişi seçilecek) GİRNE İLÇESİ ( Genel) 1 ATİLA MAHMUTOĞLU 2 DENİZ SERBEST 3 SULTAN SONAY 4 HAKAN DENİZALP 5 AHMET TÜRK 6 MUSTAFA ÖZDEĞİRMENCİ 7 CEM AYKEN 8 HASAN ERATAL 9 MUSTAFA KIRILMAZ 10 ÖMER BELAKOY 11 HALİT SOYTÜRK 12 HASAN BARUT 13 YALÇIN KOÇYİĞİT 14 HASAN UZUN 15 HÜSEYİN KIVANÇ DEMİRTAŞ 16 TANJU YILDIZ 17 MURAT KARALAR 18 HÜSEYİN KAYIM 19 MEHMET TERZİOĞLU ( 10 kişi seçilecek) GİRNE İLÇESİ KADIN KONTENJANI 1 ÖZGE KARDANA ATLI 2 FERDİYE KANAGA 3 DEVRAN SORAL KANUNOĞLU 4 ZALİHE DAMDELEN 5 FULYA BOZKURT ( 2 kişi seçilecek) GİRNE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI 1 TUĞÇE ALTAN 2 SAİT CİN 3 SAMİ YEDİYILDIZ 4 HÜSREV TANCER ( 2kişi seçilecek) İSKELE İLÇESİ ( Genel) 1-SALAHİ SERAKINCI 2-ÜMİT DOLU 3-MUSTAFA MEHMETOĞLU 4-HASAN DİNLER 5-HALİL İBRAHİM ORUN 6-SELAHATTİN GÜNGÖR 7-ŞAHİN AVCİL 8-RAMAZAN ARSLAN 9-HASAN Kİ 10-MEHMET İNGENÇ 11-MEHMET ZİYA TOLGAN ( 5 kişi seçilecek) İSKELE İLÇESİ KADIN KONTENJANI 1-RÜYAM NALBANT 2-CANAN MİMAR 3-EMİNE UZUN ( 1 kişi seçilecek) İSKELE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI 1-ÖZGÜN AYDINTAN 2-EMRE CİVELEK ( 1 kişi seçilecek) GÜZELYURT İLÇESİ ( Genel) 1-İNAL UZUN 2-ÖZGÜR İZMİR 3-YUSUF ÖZBAHADIR 4-MUHAMMET TİP 5-ALKAN CANER 6-SÜLAYMAN ALDAĞ 7-DENİZ ENVERER 8-ALİ FİKRİ ÖZLER 9-ALİ KANDULU 10-TÜREL ÖZDAŞ TÜM 11-COŞKUN TALİHSİZ ( 5 kişi seçilecek) GÜZELYURT İLÇESİ KADIN KOLLARI 1-GÜLGÜN RÜSTEMOĞLU 2-PEMBE GERTİK 3-MECAL FELLAHOĞLU ( 1 kişi seçilecek) GÜZELYURT İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI 1-FUAT ÖZAN 2-HULUS EREN ( 1 kişi seçilecek) LEFKE İLÇESİ ( Genel ) 1-TAHSİN SABİT 2-RECEP KURTULUŞ TÜMTÜRK 3-GÖKHAN CANVEREN 4-ÖMÜR EKENDAL 5-KUDRET ŞEKER ( 2 kişi seçilecek) 1-SONAY LORD ( Seçildi) 1-HASİP ULUHAN ( Seçildi) MERKEZ DENETLEME KURULU 1-EZCAN ÖZSOY 2-GÜLÇİN KINACI ( Seçildi) MERKEZ DİSİPLİN 1-SELEN OSMANLI 2-FARUK CENGİZ KARACA 3-İBRAHİM MISIRLIOĞLU 4-MAHMUT TORAY HÜDAVERDİ 5-FUAT NALCIOĞLU HASİPOĞLU’NUN DEĞERLENDİRMESİ UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, Parti Meclisi’ne üyelik için 182 başvuru yapılmasının bir rekor olduğuna dikkati çekti ve “ Partimiz katılımcı demokrasi anlayışı ile tek başına iktidara yürüyor “ dedi. Hasipoğlu, UBP ve ülkeye hizmet için aday olan herkese teşekkür etti ve “ Parti’nin Kurultay sürecinden güçlenerek çıkacağının kesin olduğunu” vurguladı.

banner60
Yorumlar (0)
banner303
banner191
banner310
banner317
banner312
19
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 14 36
2. Konyaspor 14 26
3. Hatayspor 14 26
4. Fenerbahçe 14 24
5. Alanyaspor 14 24
6. Başakşehir 14 22
7. Karagümrük 14 22
8. Galatasaray 14 22
9. Adana Demirspor 14 20
10. Beşiktaş 14 20
11. Antalyaspor 14 18
12. Gaziantep FK 14 18
13. Altay 14 17
14. Sivasspor 14 16
15. Giresunspor 14 16
16. Kayserispor 14 16
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 14 13
18. Göztepe 14 11
19. Kasımpaşa 14 10
20. Rizespor 14 10
Takımlar O P
1. Ümraniye 13 27
2. Ankaragücü 14 27
3. Eyüpspor 14 27
4. Bandırmaspor 13 25
5. Erzurumspor 12 25
6. İstanbulspor 13 20
7. Tuzlaspor 12 20
8. Kocaelispor 13 20
9. Samsunspor 13 19
10. Adanaspor 14 18
11. Menemenspor 13 17
12. Gençlerbirliği 13 17
13. Boluspor 13 16
14. Denizlispor 13 15
15. Bursaspor 13 14
16. Manisa FK 14 14
17. Ankara Keçiörengücü 13 13
18. Altınordu 14 13
19. Balıkesirspor 13 7
Takımlar O P
1. Chelsea 14 33
2. Man City 14 32
3. Liverpool 14 31
4. West Ham 14 24
5. Arsenal 14 23
6. Tottenham 13 22
7. M. United 14 21
8. Wolverhampton 14 21
9. Brighton 14 19
10. Leicester City 14 19
11. Crystal Palace 14 16
12. Brentford 14 16
13. Aston Villa 14 16
14. Everton 14 15
15. Leeds United 14 15
16. Southampton 14 15
17. Watford 14 13
18. Burnley 13 10
19. Norwich City 14 10
20. Newcastle 14 7
Takımlar O P
1. Real Madrid 15 36
2. Atletico Madrid 14 29
3. Real Sociedad 15 29
4. Sevilla 14 28
5. Real Betis 15 27
6. Rayo Vallecano 15 24
7. Barcelona 14 23
8. Athletic Bilbao 15 20
9. Espanyol 15 20
10. Osasuna 15 20
11. Valencia 15 19
12. Villarreal 14 16
13. Celta de Vigo 15 16
14. Mallorca 15 16
15. Deportivo Alaves 14 14
16. Granada 14 12
17. Elche 15 12
18. Cádiz 15 12
19. Getafe 15 10
20. Levante 15 7
banner311
banner313
banner316
banner199
banner315