banner4

ZİYARET İŞ BİRLİĞİNİ VE DAYANIŞMAYI PEKİŞTİRMEYİ AMAÇLIYOR

Gazimağusa kentinin en önemli ve hayati değerlerinden olan DAÜ’nün tüm birimleriyle iş birliği yapmaya hazır olduğunu belirtti” denildi.

banner60
ZİYARET İŞ BİRLİĞİNİ VE DAYANIŞMAYI PEKİŞTİRMEYİ AMAÇLIYOR
banner61
banner62
banner63

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, özelde Gazimağusa, genelde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) toplumla bütünleşmiş, özdeşleşmiş kuruluşlara ziyaretler gerçekleştiriyor. Ziyaretler, İletişim Fakültesi’nin yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığı veya ileride gerçekleştirmeyi öngördüğü yerel ve uluslararası kültür, sanat etkinlikleri için kurum ve kuruluşlarla iş birliğini ve dayanışmayı pekiştirmeyi amaçlıyor. 

Konuya ilişkin DAÜ İletişim Fakültesi’nden yapılan açıklamada, “Dekan Prof. Dr. Senih Çavuşoğlu ve Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Aysu Arsoy ile Yrd. Doç. Dr. Yetin Arslan, bu bağlamda yalnızca Gazimağusa’da değil, tüm ülkede ismini ve kalitesini kabul ettiren ‘OZA’ kahveleri şirketinin direktörü Umut Oza ile bir araya geldi. Toplantı sonucunda kültür ve sanat alanlarında İletişim Fakültesi’ne her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirten şirket direktörü Umut Oza, ülkemizin ve Gazimağusa kentinin en önemli ve hayati değerlerinden olan DAÜ’nün tüm birimleriyle iş birliği yapmaya hazır olduğunu belirtti” denildi. Oza Kahve’nin, DAÜ İletişim Fakültesi’nin yalnızca yakın zamanda gerçekleştirmeyi düşündüğü etkinliklere değil, aynı zamanda ileride yapmayı planladığı etkinliklerin gerçekleştirilmesinde de elinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduğu bildirildi.
 

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner167
banner67
SIRADAKİ HABER