banner4

Ünlülerin Güzellik Sırları

Ama yok artık: kandan plasentaya kadar ünlülerin yüz buruşturan güzellik sırları

banner60
Ünlülerin Güzellik Sırları
banner61
banner62
banner63
Ama yok artık: kandan plasentaya kadar ünlülerin yüz buruşturan güzellik sırları

Sürekli kameraların önünde olmak, yıllara meydan okumak birbirinden değişik yöntemleri de beraberinde getiriyor. Sadece şanslı bir azınlığın uygulayabileceği güzellik yöntemleri insanı düşünmeye sevk ediyor.

Shailene Woodley

Hemen hemen her mevsimin ayrı bir detoks tekniğinin olması normal ancak detoks uğruna yapılacak şeylerin bir sınırı olmalı. Shailene Woodley, konu detoks olunca sınır tanımayanlardan. Woodley, vücudunu istenmeyen bakterilerden ve ağır metallerden arındırmak için kil yemeyi tercih ediyor. İnce öğütülmüş kaolin kilinin yenebildiği biliniyor. Yalnız uzmanlara göre koşa koşa denenecek bir yöntem değil.

Gwyneth Paltrow

Hollywood’un en güzel gülüşlerinden birisine sahip olan Paltrow bu günlere çok acı çekerek gelmiş. New York Times’a verdiği röportajda güzellik için kontrollü arı sokmalarını kullandığını itiraf etmiş. Paltrow bu işlemin binlerce faydası olduğunu belirtse de, çok acı verdiğini söylemeden edemiyor.

Jennifer Lopez

Lopez, yıllara meydan okuyan görüntüsünü sadece kendinin bildiği sırlara borçlu. Neyse ki, bu sırlardan bazıları zaman zaman sızıyor. J.Lo, yemeklerden önce iştahını kapatmak ve kontrol altına almak için greyfurt yağı kokluyor. Danslarıyla aklımızı alan yıldız şarkıcının tek sırrı bu değil. Lopez, her daim genç görüntüsünü düzenli olarak kullandığı plasenta maskelerine borçlu olduğunu söylüyor. Son derece pahalı olan bu yöntemi düzenli kullanan yıldız isim faydaları konusunda son derece kendinden emin. Yani şöyle bir bakınca faydaları gayet açık değil mi zaten?

Bar Refaeli

Saçlarını bir savurdu mu podyumların tozunu attıran ünlü modelin güzellik sırrı bütçenizi biraz sarsacak cinsten. Ünlü model, yüzüne tam 24 ayara tekabül eden sıvı altın maskesi uyguluyor. Yakın bir zamanda uygulamaya karar verdiyseniz, çok güzel bir hayatınız olmalı.

Catherine Zeta Jones

Eskimeyen yüzlerden birisi olan ünlü oyuncu Catherine Zeta Jones saçlarının parlaklığını ve sağlamlığını bira-bal karışımına borçlu olduğunu itiraf etmiş. Bu karışımla saçlarını yıkadıktan sonraki birkaç gün boyunca bira fıçısının dibi gibi koktuğunu da ekleyen ünlü oyuncu saçları iyi göründükten sonra bu durumdan hiç rahatsız olmadığını belirtiyor.

Kim Kardashian

Ünlü moda ikonunun güzellik sırlarını daha önce de yazdık. Ancak bu yöntem hakikaten kan donduran cinsten. Türkçede “Vampir Yüz Gerdirme” olarak adlandırılan yöntemin faydasına inanan Kardashian güzelliğini kelimenin tam anlamıyla kendi kanına borçlu. Bu yöntem için kişinin kanı alınıyor ve trombositi ayrıştırılıyor. Ayrıştırılan trombosit daha sonra cilde enjekte ediliyor. Ciltteki kırışıklıkları engellediğine inanılan bu yöntem Kardashian’ın ifadesine göre gerçekten acı vericiymiş.

Lady Gaga

Henüz çok yaşlı sayılmamasına rağmen Lady Gaga güzelliğine oldukça düşkün. O kadar düşkün ki yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Gaga, her sabah uyandığında saçlarını toplayıp, gözlerini ve boynunu bantlarla geriyor. Ünlü şarkıcı makyajını temizlemek için de yapışkanlı temizleyicileri kullanıyor. Ancak uzmanlar ilk başlarda mantıklı görünen bu yöntemin ilerleyen zamanlarda sıkıntılara neden olacağını ve denenmemesi gerektiğini belirtiyorlar.

Sandra Bullock

Sandra Bullock kullandığı yöntemle tam anlamıyla evimizin kızı rolünü oynamaya hak kazanıyor. Ünlü aktrist göz altı torbalarını dizginlemek için en bilinen yöntemi, yani hemoroid kremini tercih ediyor. Hemoroid kremi kullandığını söyleyebilen nadir insanlardan birisi olabilir.

Victoria Beckham

Gözlerin hep üstünde olduğunu bilen kadınlardan Victoria Beckham güzelliğini kuzu plasentalarından yapılan maskelere borçlu. Yapılan araştırmalara göre, kuzu plasentalarındaki kök hücreler cildin yenilenmesine büyük katkı sağlıyor. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi her bir seans ufak bir servet değerinde.

Blake Lively

Lively konu güzellik olunca anne yöntemlerine bağlı kalanlardan. Daha küçük bir kız çocuğuyken annesinden öğrendiği güzellik tüyosuna göre, duş almadan önce saçlarının dibine mayonez sürüyor. Lively bu sayede şampuanın ve sabunun saçlara gerekli olan yağı sökemediğini belirtiyor. Genç oyuncu ara sıra bu yöntemi uyguladığını ve saçlarının dökülmediğini belirtiyor. Lively’e göre işe yarayan bu yağlı yöntemi deneyip, denememek tamamen size kalmış.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2017, 20:33
banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER