banner4

İNGİLTERE'DE YAŞAYAN 21 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ COVİD-19'DAN HAYATINI KAYBETTİ

Middleton ailesi, İngiltere'de yaşayan...

banner60
İNGİLTERE'DE YAŞAYAN 21 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ COVİD-19'DAN HAYATINI KAYBETTİ
banner61
banner62
banner63

İngiltere'nin Buckinghamshire şehrinde yaşayan ve herhangi bir sağlık sorunu olmadığı belirtilen 21 yaşındaki Chloe Middleton'un korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Dünyayı etkisi altına alan ve özellikle yaşlılarda ölüm riski olduğu belirtilen korona virüs, 21 yaşındaki genç kızın da canını aldı. 

Korona  virüs vakalarının her geçen gün tırmandığı ve bugün itibariyle 8 bin 700'ü aştığı İngiltere'de, salgın 21 yaşındaki bir genç kızın ölümüne yol açtı. 

Buckinghamshire'da yaşayan 21 yaşındaki Chloe Middleton'un ailesi, genç kızın daha önce hiçbir rahatsızlığı olmadığını söylüyor. İngiliz medyası, Chloe Middleton'un yaşamını yitirmesini corona virüsün en genç kurbanı olarak duyurdu 

Genç kızın annesi Diane Middleton, Facebook hesabından "Herkes lütfen Covid-19'u tekrar düşünsün. 21 yaşındaki kızının kaybeden bir anne olarak konuşuyorum" mesajını paylaştı. 

Middleton ailesi, İngiltere'de yaşayan herkese evlerinde kalmaları yönünde çağrıda bulundu.

Chloe'nin teyzesi Emily Mistry ise, yine sosyal medya hesabında "Güzel ve iyi kalpli 21 yaşındaki yeğenim Covid-19 yüzünden öldü. Hiçbir sağlık sorunu yoktu. Tasavvur edilemecek bir acı, paramparça olduk. Virüs yayılmıyor, insanlar virüsü yayıyor. Uyarıları hayata geçirin, kendinizi ve diğerlerini koruyun" dedi.

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER