Gazimağusa ve İskele'de bazı bölgelerinde bugün elektrik kesintisi yapılacak.

Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle, Gazimağusa’nın bazı bölgelerinde bugün 09.00 ile yaklaşık 12.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacak.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan yapılan duyuruya göre, kesinti Şenal Plastik, Aylar Plastik, eski Lefkoşa yolu Tuzla girişinden Leventler Sitesi’ne kadar olan bölge, eski Lefkoşa yolunda Tuzla kavşağı ile Mutluyaka kavşağı arasında kalan site ve tesisler, Kent Plus Sitesi, Güvercinlik kavşağı civarındaki konut ve tesislerde yapılacak.

Duyuruda, çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması uyarısı yapıldı.

İskele’de bazı bölgelerde bugün elektrik kesintisi olacak

Ayrıca, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle İskele’de bazı bölgelerde bugün elektrik kesintisi olacak.

Elektrik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre, 10.00 ile 11.00 saatleri arasında Grand Sapphire Resort Hotel Casino ve Ceasar Resort (Dumika) bölgesine elektrik verilemeyecek.

Çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması istendi.

Editör: Aynur DIRAĞAN