banner4

ESNAF VE SANAATKARLAR BİRLİĞİ İLE TOPLU TAŞIMACILAR BİRLİĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Esnaf ve Sanaatkarlar Merkez Birliği ile Kıbrıs Türk Toplu Taşımacılar Birliği arasında iş birliği protokolü  imzalandı.

banner60
ESNAF VE SANAATKARLAR BİRLİĞİ İLE  TOPLU TAŞIMACILAR BİRLİĞİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
banner61
banner62
banner63

Esnaf ve Sanaatkarlar Merkez Birliği ile Kıbrıs Türk Toplu Taşımacılar Birliği arasında iş birliği protokolü  imzalandı.
Esnaf Sanaatkarlar Merkez Birliği Başkanı Kemal Altuncuoğlu üyelerinin daha iyi hizmet alabilmesi, özellikle taşımacılığın halka yakışır çağdaş ve yenilikler içinde yapılmasını sağlamak amacı ile iş birliği yaptıklarını kaydetti.

Altuncuoğlu  kredi kefalet kooperatifinden sağladıkları  %4,5 faizli esnaf kredisinden taşımacıların  daha hızlı yararlanmalarını sağlayıp araç gereç değişikliklerini yapabilmelerini amaçladıklarını belirtti.

Kemal Altuncuoğlu esnaf ve sanatkarın daha güçlü bir yapıya kavuşması, hak ve menfaatlerini korumak için hükümete birçok proje sunduklarını, taşımacılığın daha çağdaş yapıya kavuşması için ellerinde geleni yapacaklarını açıkladı.

Kıbrıs Türk Toplu Taşımacılar Birliği Başkanı Menteş Aytaç, Birlik olarak üyelerinin  hak ve menfaatlerini korumak, birlik ve beraberlik içerisinde sorunlarına  çözüm üreterek toplu taşımacılığı daha şeffaf ve daha güçlü bir yapıya taşımak adına KKTC Esnaf ve Sanaatkarlar Merkez Birliği ile bir protokol imzaladıklarını kaydetti.

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER