banner4

GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI’NIN KENDİ İÇERİSİNDE ALMIŞ OLDUĞU ÖNLEM VE TEDBİRLERDEN BAHSETTİ

banner60
GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI’NIN KENDİ İÇERİSİNDE ALMIŞ OLDUĞU ÖNLEM VE TEDBİRLERDEN BAHSETTİ
banner61
banner62
banner63

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nda görevli Tabip Asteğmen İzzet Şevketoğlu, Radyo Güven’de Covid -19 Salgınına Özel Hazırlanan ve Gülçin Başaran’ın sunduğu programa konuk olarak, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın kendi içerisinde almış olduğu önlem ve tedbirlerden bahsetti.

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nda görevli Tabip Asteğmen İzzet Şevketoğlu, programda, Mart ayından itibaren Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın gerekli tüm tedbirleri aldığını ve bu süre zarfında da önlemleri devam ettirdiğini kaydetti.

Tabip Asteğmen İzzet Şevketoğlu, programda ayrıca, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın Kronik Hastalık Değerlendirme Komisyonu kurduğunu ve komisyonun kronik rahatsızlığı olan kişileri korumak için gerekli önlemleri aldığını belirtti. 

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nda Mükellef Çavuş Can Özen de programda yaptığı konuşmada, ilk pandemi sürecinde üç ay içerde kaldığını ailesinin kendilerini çok merak ettiğini belirterek , “Alınan bu tedbirlerin hem bizim hem de ailemizin sağlığını korumak için alındığını biliyoruz. Bizim için de Ailemizin sağlığı önde geliyor” dedi.

Birlik İçerisinde alınan tüm önlemlerin ikinci pandemi sürecinde bu günlerde daha fazla olduğunu belirten Mükellef Çavuş Can Özen komutanların bu süreçte kendilerine yardımcı olduğunu ve teknoloji sayesinde aileleriyle görüştüklerini kaydetti.

Mükellef Çavuş Can Özen, programda tüm komutanlara teşekkür ederek, “Bizim sağlığımız için gerekli tüm önemleri alıyorlar” ifadesini kullandı.

Programın sonunda Mükellef Çavuş Can Özen, telefonda annesiyle de görüştü.

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner167
banner67
SIRADAKİ HABER