banner4

OTEL İSE 8 OCAK TARİHİNE KADAR KAPALI KALACAK

banner60
OTEL İSE 8 OCAK TARİHİNE KADAR KAPALI KALACAK
banner61
banner62
banner63

Kaplıca Otel Restoran'ın işletme yöneticileri Y. G. ile eşi Ö. G.’in koronavirüs testlerinin sonucunun pozitif olduğunu sosyal medya üzerinden açıkladı.

Ö. G., pandemi hemşiresi olarak tüm salgın süreci boyunca görev yaptığı ve koronavirüs testlerinin periyodik olarak yaptırdığı otel yönetimi tarafından ifade edilirken, işletme bünyesinde yer alan tüm personele de dün PCR testi yapıldığı da aktarıldı.

Personellerin testlerinin tümünün negatif olarak sonuçlandığı ve aile içerisinde veyahut işletme içerisinde başka pozitif vaka saptanmadığını aktarılırken, işletme 8 Ocak tarihine kadar tedbir amaçlı olarak kapalı kalacak.

Otelden yapılan açıklamanın devamında şu ifadeler kullanıldı:

“ Sağlık Bakanlığı’nın titiz çalışması sonucu birinci dereceden temaslı tüm kişilerin River Side ve Malpas pandemi otellerine yerleştirildiğini bilgilerinize sunarız. Her şey kontrol altında olup, tüm testlerin bir hafta geçtiğinde tekrarlanıp yine negatif olması durumunda tesisimiz yine tüm hijyen kurallarına uygun bir biçimde yeniden hizmete açılacaktır. Tüm personellerimizin bir önceki PCR testleri 25 Aralık’ta yapılmış ve sonuçları negatif olmuştu.
Salgın süresince, hiçbir kuralı göz ardı etmeden büyük bir titizlikle hizmet veren tesisimizin aile içerisinde gerçekleşen bulaş nedeni ile adının bu şekilde anılmasının büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Yöneticimiz Y. G.ve pandemi hemşiresi eşi Ö. G.’in sağlıklarına kavuşması dışında bir endişemiz yoktur. Tüm halkımızın sosyal mesafe kurallarına uymasını temenni ederiz. Sağlıkla kalın.”

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 15:30
banner65
banner167
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner117
banner171
banner173
banner174
banner177
banner67
SIRADAKİ HABER