banner4

YILIN İLK AŞKI İFŞA OLDU! ONA DALIP GİDİYORUM...

banner60
YILIN İLK AŞKI İFŞA OLDU! ONA DALIP GİDİYORUM...
banner61
banner62
banner63

İbrahim Selim ile Bu Gece' programına katılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya itirafıyla magazin gündeminden düşmüyor. Son olarak aşk yaşadıkları konuşulan ikili hakkında flaş bir iddia daha ortaya atıldı.

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı konuşulan Cem Yılmaz, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programında “Kimseyi stalk’lıyor musun?” sorusuna verdiği yanıtla olay oldu. Kısa süre önce Defne Samyeli ile yollarını ayıran Yılmaz, "Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum mesela ona. O dalıp gitme mi stalk mı oluyor? Normalde bir sürü arkadaşım var, onlara dalmıyorum mesela." sözleriyle magazinin gündemine oturdu. 

Çapkınlığım 10 üzerinden 1 

İbrahim Selim’in “Gözlerimin içine bak ve ne kadar çapkınsın söyle” sözlerine de Cem Yılmaz’ın yanıtı şöyle oldu: “Çapkınlık tatlı bir şey. Çapkın erkek, çapkın kadın tatlılığı vardır. Zampara değil ama. Zampara kaba bir söz. 10 üzerinden 1 olsun. Benim çapkınlığımdan ne olur? Ben utangaç bir insanımdır.”

GECEDEN BİRLİKTE AYRILDILAR 

Zorlu PSM’de çekilen programın YouTube’da yayınlanmasının ardından ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Çekimleri 27 Aralık’ta yapılan programı Serenay Sarıkaya’nın da stüdyoda izlediği, Cem Yılmaz’ın yayının ardından Zorlu PSM’den güzel oyuncuyla birlikte ayrıldığı öne sürüldü. İkilinin aşk dedikoduları alıp başını giderken, çiftin ne zaman el ele kamera karşısına çıkacağı merak konusu oldu.

banner65
banner117
banner139
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner67
SIRADAKİ HABER