banner4

SİPARİŞLER KIBRIS KARGO İLE GELECEK

banner60
SİPARİŞLER KIBRIS KARGO İLE GELECEK
banner61
banner62
banner63

Kıbrıs’ın moda ikonu olarak bilinen, başarılı iş kadını, eczacı Gülçin İncirli, Türkiye’nin internet üzerinden alış veriş yapılan en büyük e-ticaret portalı Trendyol ile sözleşme imzalayıp anlaşma yaptı.

SİPARİŞLER KIBRIS KARGO İLE GELECEK

e-ticaret portalı Trendyol ile imzalanan sözleşme ile artık Türkiye’deki geniş ürün yelpazesine ulaşmak artık çok kolay olacak.

ÜRÜNLERE ULAŞMAK İÇİN NE YAPMANIZ GEREKİYOR? 

"www.trendyol.com" internet alış-veriş ağına erişim sağlayarak, ihtiyaç duyulan ürünü sepete eklemek ve kargo kısmından Kıbrıs Kargo seçeneğini işaretlemek gerekiyor...

Eğer her ürünler ticaret amaçlı alınmayacaksa, parça parça istenilen ürün gümrük ödemeden alınabilecek...

İNCİRLİ: KIBRIS TÜRK HALKINA MÜTHİŞ BİR İMKAN SAĞLADIK

Kıbrıs’ta daha önceki dönemlerde de bir çok başarılı projeye imza atan Gülçin İncirli, Kıbrıs halkına böylesi geniş yelpazesi olan, birbirinden farklı ürünleri çok kolay bir şekilde alma imkanı sağladıkları için çok mutlu olduğunu ifade ederken, şunları kaydetti;

“Öncelikle bizim için asıl olan güven, halkımız artık Türkiye fiyatları ile uygun alış veriş fırsatını imzalamış olduğumuz sözleşme ile yakalamış olacak. Teksilden, elektroniğe, ayakkabıdan, hediyelik eşyalara ve her biri dünya standartlarında markaların artık bir tık ile evinize kadar ulaşmasını sağladığımız bu projede artık Kıbrıs Türk halkı alış veriş özgürlüğüne kavuşacak."

banner65
banner167
banner125
banner126
banner127
banner124
banner140
banner154
banner160
banner161
banner163
banner166
banner117
banner171
banner173
banner174
banner177
banner67
SIRADAKİ HABER